Доставка цветов Днепр UAH USD EUR RUR $$ Пн-Вс: 0:00-0:00
Днепр, Днепропетровская область 49000 +38 096 677 22 86 m.dolinskiy@gmail.com https://vk.com/dostavka_cvetov_v_dnepropetrovsk https://www.facebook.com/flowersDnerp https://www.instagram.com/flower_delivery_dnepropetrovsk/ https://twitter.com/Flower_MarketDP https://plus.google.com/b/112597399877016954465/112597399877016954465

Доставка квітів Дніпро

Стиль

2855 грн.

text_more

Cніжок

1159 грн. 891 грн.

text_more

Гарантія та повернення

Гарантія та повернення отриманного товару регламентуються законадавством України: Стаття 9, закону про права споживачів:

Стаття 9. Права споживача при прідбанні товару належної якості

 Споживач має право обміняті непродовольчих товар належної якості на аналогічній у продавця, в которого ВІН БУВ Придбаний, если товар не задовольнів его за формою, габаритами, фасоном, кольори, розміром або з других причин, не может буті ним Використання за призначення.

Спожівач має право на обмін товару належної якості в течение чотирнадцятим днів, що не рахуючі дня купівлі, если триваліший рядків не Оголошення продавцем.

Абзац другий части Першої статті 9 Із змінамі, внесеними согласно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}

Обмін товару належної якості провадиться, если ВІН НЕ вікорістовувався и если Збережи его товарний вигляд, споживчі Властивості, пломби, ярлики, а такоже розрахунковий документ, виданий спожівачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, что НЕ підлягають обміну (повернення) з підстав, зазначеним у Цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

 Если на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або прідбаті будь-які інші товари з наявний асортименту з відповіднім Перерахування вартості, або розірваті договір та здобудуть назад гроші у размере вартості повернутого товару, або здійсніті обмін товару на аналогічній при Першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідоміті про це споживача, Який требует обміну товару.

 При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки Із Споживачем провадяться віходячі з вартості товару на час его купівлі. Гроші, Сплачені за товар, повертаються спожівачеві у день Розірвання договору, а в разі неможлівості повернути гроші у день Розірвання договору - в Інший рядків за домовленістю сторон, но НЕ пізніше чем в течение семи днів.

 

Flower-market.dp.ua згідно з чинним законодавством зобов'язується повернути кошти за придбаний товар (готівкові або переклад на карту) на вибір замовника, якщо протягом 14 днів з моменту придбання товар буде повернений одержувачем в початковому стані, товар не використовувався одержувачем і збережено його товарний вигляд. Повернення товару та отримання повної суми при поверненні здійснюється за адресою торгової точки України, м Дніпро, Полігонна 18, контактний телефон +38 096 677 22 86

Хотите, перезвоним Вам
прямо сейчас?