Доставка квітів Дніпро

Оплата


 
 
 На даний момент Ви можете сплатити товар: 
 
 Готівкою кур'єру -оплата проводиться попередньо перед фактом доставки готівкою кур'єру.Оплата кур'єру в Дніпропетровську проводиться мінімум за день, до необхідної Вам доставки і тільки з 10:00 до 18:00. Вартість послуги виїзду кур'єра безкоштовна, при замовленні на суму від 250 грн. При замовленні на суму до 250 грн вартість послуги виїзду кур'єра складає 20 грн. 
 
Переказ грошей на картку Приватбанку. Оплата здійснюється шляхом переказу грошей на картку Приватбанку (через відділення банку, банкомат, або банківський термінал). Дуже зручний і досить швидкий спосіб. ОБОВ'ЯЗКОВО Збережіть квитанцію про переказ. 
 № картки:5168 7423 4771 7286
 
Власник (Holder): Долинська Людмила (Dolinskaya Lydmila)
 
 Валютний переказ на картку Приватбанку. Оплата здійснюється шляхом переказу валюти з-за кордону на картку Приватбанку (через відділення банку, банкомат, або банківський термінал). Дуже зручний і досить швидкий спосіб.ОБОВ'ЯЗКОВО Збережіть квитанцію про переказ. 
 
 Beneficiary: Ivasjenko Lydmila 
 
 № картки: 6762 4620 3944 9936
 
 Bank of Beneficiary: PRIVATBank Dnepropetrovsk, Ukraine 
 
 SWIFT CODE: PBANKUA2X 
 
 INTERMEDIARY BANK: JP morgan chase bank chase metrotech center 7th floor Brooklyn NY 11245 USA, 
 
CORRESPONDENT ACCOUNTE: 0011000080 
 
 Безготівковий розрахунок (для юридичних і фізичних осіб) шляхом переказу грошей з Вашого рахунку на рахунок Flower-market. Реквізити нашого магазину: 
 р / р 26003060148645, 
 МФО 305299 
 «ПриватБанк» 
 ОКПО 3140622693 
 ПП Долинський Максим Юрійович 
 
Western Union Дуже зручний спосіб переказу грошей для тих, хто живе не в Україну. Якщо Ви, наприклад, живете в Америці, а ваші родичі або друзі в Україну і Ви хочете замовити наші послуги, то це найшвидший і зручний спосіб.Відправити гроші по Western Union можна зі 170 000 точок по всьому світу. 
 Ivasjenko Lydmila 
 Dnepropetrovsk 
 Ukraine 
 
 Електронний Переклад
 Система Правекс-Телеграф від Правексбанку, 
 Софт від УкрСоцБанку, 
 PrivatMoney від ПриватБанку, 
 Аваль-Експрес від банку Аваль 
 
Система працює так само як і Western Union, але по Україні, комісія 2-4%. Переказ можна зробити у найближчому відділенні будь-якого із зазначених банків, адреси найближчих пунктів у вашому місті можна знайти тут: 
 
 Відділення Правексбанку 
 Відділення УкрСоцБанку 
 Відділення ПриватБанку 
 Відділення банку Аваль 
 
Одержувач: Іващенко Людмила м.Дніпропетровськ. Після переведення повідомте нам номер переказу й суму оплати зручним способом. Номер переказу Вам повідомлять у банку. 
 
Для платежів з Росії та СНД 
 
 • Cистема грошових переказів «АНЕЛІК» - Для платежу з Росії та СНД Докладніше про систему на офіційномуАйта.При виборі цього способу оплати Вам потрібно звернутися в банк і здійснити переказ на ім'я Dolinskiy Maxim, Ukraine, Dnepropetrovsk і після цього повідомити номер переказу та суму платежу 
 •  Cистема грошових переказів unistream - Для платежу з Росії та СНД Про цей спосіб оплати.При виборі цього способу оплати Вам потрібно звернутися в банк і здійснити переказ на ім'я Dolinskiy Maxim, Ukraine, Dnepropetrovsk 
 •  Money Gram Система прискорених грошових переказів Money Gram використовується практично у всіх великих банках світу.Вам достатньо зателефонувати в найближчий банк у Вашому місті і Ви отримаєте вичерпну інформацію. 
  http://www.moneygram.com - міжнародне представництво Money Gram 
  http://eximb.com.ua/ru/service/cash/moneygram.html - інформація по Money Gram в Україну 
  http://moneygram.eximb.com - навігатор пунктів Money Gram по СНД 
   З тарифами на відправлення переказів можна ознайомитися тут: http://eximb.com.ua/ru/service/cash/moneygram/charge... 

  Одержувач платежу:Долинська Людмила (Dolinskaya Lydmila)

  Після того як Ви відправите переклад необхідно повідомити по e-mail або телефону наступну інформацію:

  1. код плат 1. код плат 1. код плат 1. код платежу
Хотите, перезвоним Вам
прямо сейчас?